Hostinger Kupon Kodu 2022


Hostinger kupon kodu ile siz de en yüksek indirimi alabilirsiniz. Hostinger Türkiye piyasasına girmekle birlikte pazarda yer edinme adına çok güzel indirimler yapmakta.

Bildiğiniz gibi bir çok firmada kuponlar düzenli yayınlanırken HOSTİNGER firması bu konuda tek bir kupon dahi yayınlamayı tercih etmemiştir. Bunun yerine kampanya sayfaları oluşturmuştur.

Piyasada takip ettiğiniz gibi pek çok geçersiz kod bulunmakta. Ancak ben size gerçek anlamda indirim veren kampanya linklerini paylaştım.

Kupona tıklayıp aktif ettikten sonra ilgili alana kuponu yazmanız yeterli olacaktır. 2022 Eylül ayı için en yüksek indirimi veren kampanya sayfaları aşağıdadır.

*Tüm kuponlar güncellenmiştir. Son güncelleme:  23/09/2022

ÖNEMLİ: Ücretsiz domain + Ücretsiz Ömür Boyu SSL Sertifikası + Ücretsiz DDOS Koruması (Cloudflare) + %80 indirim veren kod aşağıdaki koddur. Bu koddan daha iyi bir kod 2022 yılı için bulunmamakta. Diğer tüm sitelerde sadece sizin tıklamanız için kodlar varmış gibi gösteriliyor. Bu konuda tüm forumlar ve siteler günlük tarafımızdan taranmaktadır. Zaten olduğu an burada ekli olacaktır. 

Ücretsiz Domain + SSL
Ücretsiz Domain + SSL + DDOS ve 80+10% İndirim
Ücretsiz Domain + SSL + DDOS ve 80+10% İndirim
Premium Hosting paketi yanında ÜCRETSİZ DOMAİN + SSL Sertifikası + DDOS korumasını %80 indirime ek + %10 indirim.
Premium Hosting paketi yanında ÜCRETSİZ DOMAİN + SSL Sertifikası + DDOS korumasını %80 indirime ek + %10 indirim. Show Less
19.99 TL
Tekil Hosting 19.99 TL
Tekil Hosting 19.99 TL
Hostinger firmasından Tekil hosting paketini 19.99 TL / aylık ödeyerek almanızı sağlayan promosyon kodu. SSL Sertifikası ve Cloudflare DDOS koruması fiyata dahildir.
Hostinger firmasından Tekil hosting paketini 19.99 TL / aylık ödeyerek almanızı sağlayan promosyon kodu. SSL Sertifikası ve Cloudflare DDOS koruması fiyata dahildir. Show Less
49.99 TL
Premium Hosting 49.99 TL
Premium Hosting 49.99 TL
Hostinger firmasından Tekil hosting paketini 49.99 TL ödeyerek almanızı sağlayan promosyon kodu.Domain + SSL Sertifikası ve Cloudflare DDOS koruması fiyata dahildir.
Hostinger firmasından Tekil hosting paketini 49.99 TL ödeyerek almanızı sağlayan promosyon kodu.Domain + SSL Sertifikası ve Cloudflare DDOS koruması fiyata dahildir. Show Less
$0.8
Cpanel Hosting $0.8
Cpanel Hosting $0.8
Cpanel kurulu hosting paketini, Ücretsiz domain + SSL sertifikası + DDOS koruması ile birlikte almanızı sağlayan kupon.
Cpanel kurulu hosting paketini, Ücretsiz domain + SSL sertifikası + DDOS koruması ile birlikte almanızı sağlayan kupon. Show Less
75% İndirim
Tüm Paketlerde 75% İndirim
Tüm Paketlerde 75% İndirim
Hostinger üzerinden aldığınız tüm paketlerde %70 indirime ek + %5 sepete ek indirim uygular.
Hostinger üzerinden aldığınız tüm paketlerde %70 indirime ek + %5 sepete ek indirim uygular. Show Less

Hostinger Firması Hakkında

Son zamanların en hızlı büyüyen köklü kuruluşlarından biri olan Hostinger 17 yılı aşkın bir süredir web barındırma pazarında bulunmakta. Hostinger bundan 17 yıl önce basit bir web barındırma şirketi olarak başladı, ancak o zamandan beri paylaşımlı hosting, bayi hosting, alan barındırma, özel sunucular, bulut hosting, sanal özel sunucular, kurumsal hosting, ucuz web barındırma dahil olmak üzere bir çok alanda hizmet vermeye başladı.

178 ülkede hizmet vere Hostinger toplamda 29 milyon müşterisi bulunmaktadır. (Kaynak:Wiki) Hostinger, web sitenizin dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar ziyaretçilerinizin yakınında barındırılmasını sağlamak için stratejik olarak yerleştirilmiş 50’den fazla sunucu konumu sağlar. Bu, gecikmeyi azaltmaya ve içeriğin sitenizin ziyaretçilerine ulaşmasını hızlandırmaya yardımcı olur.

Hostinger ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Hostinger ile çalışmadan önce aklınıza takılan bazı soruları cevaplamaya çalışacağım.

Neden Hostinger kupon kodu dağıtılıyor?

Bunun en temel sebebi ilk müşterilerine en uygun fiyatta hosting hizmeti vermek istemeleri. Başka bir nedende firmanın bazı sitelerin aktif ziyaretçi oranını kullanmak istemesi. Bunu yapmak için kullandıkları şey ise kuponlar. Kupon kullandığınızda hostinger sizin nereden geldiğinizi anlıyor ve site sahibini ödüllendiriyor.

Kupon için hostunuzu alırken karşınıza çıkan aşağıdaki linke tıklayıp kuponu alabilirsiniz.

Her yıl kupon kullanabilir miyim?

Hayır, her yıl kupon kullanamazsınız. Bunun yerine size tavsiyem ilk alımlarda 12 ay yerine 24 -36 ay gibi seçenekleri kullanarak toplu alımlardaki indirimden ilk seferde faydalanmanız. 

İstediğim zaman Hostinger’den sitemi taşıyabilir miyim?

Evet, tüm hosting firmalarından istediğiniz zaman sitenizi taşıyabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken site yedeklerini alıp başka bir hosting firmasından aldığınız hosting paneline sitenizi taşımak olacaktır. Güncel kampanyalar için sitemizin anasayfasını ziyaret etmenizi öneririm.

Bu arada Hostinger’den sitenizi taşımak için pek bir neden bulacağınızı sanmıyorum 🙂