Hostinger Kupon Kodu 2024

Hostinger kupon kodu ile siz de en yüksek indirimi alabilirsiniz. Hostinger Türkiye piyasasına girmekle birlikte pazarda yer edinme adına çok güzel indirimler yapmakta.

Piyasada takip ettiğiniz gibi pek çok geçersiz kod bulunmakta. Ancak ben size gerçek anlamda indirim veren kampanya linklerini paylaştım.

Kupona tıklayıp aktif ettikten sonra ilgili alana kuponu yazmanız yeterli olacaktır. 2024 OCAK ayı için en yüksek indirimi veren kampanya sayfaları aşağıdadır.

Hostinger Kuponu İçin İncelenen Siteler

ÖNEMLİ: Ücretsiz domain + Ücretsiz Ömür Boyu SSL Sertifikası + Ücretsiz DDOS Koruması (Cloudflare) + %80 indirim veren kod aşağıdaki koddur. Ancak BLACK FRIDAY ile yeni bir kod daha eklendi. Bu koddan daha iyi bir kod 2023 yılı için bulunmamaktadır.

Diğer tüm sitelerde sadece sizin tıklamanız için kodlar varmış gibi gösteriliyor. Bu konuda tüm forumlar ve siteler günlük tarafımızdan taranmaktadır. Zaten olduğu an burada ekli olacaktır. 

KUPONLARIN GÜNCELLENME TARİHİ

03/03/2024

95%
BLACK FRIDAY Kuponu - Ücretsiz Domain + SSL + 95% İndirim
BLACK FRIDAY Kuponu - Ücretsiz Domain + SSL + 95% İndirim
Premium Paket Hostunuza ek olarak ÜCRETSİZ DOMAİN + SSL Sertifikası + DDOS korumasını %70 indirim + %15 indirim ile alabilirsiniz.
Premium Paket Hostunuza ek olarak ÜCRETSİZ DOMAİN + SSL Sertifikası + DDOS korumasını %70 indirim + %15 indirim ile alabilirsiniz. Show Less
Ücretsiz Domain + SSL
Ücretsiz Domain + SSL + DDOS ve 80+10% İndirim
Ücretsiz Domain + SSL + DDOS ve 80+10% İndirim
Premium Hosting paketi yanında ÜCRETSİZ DOMAİN + SSL Sertifikası + DDOS korumasını %80 indirime ek + %10 indirim.
Premium Hosting paketi yanında ÜCRETSİZ DOMAİN + SSL Sertifikası + DDOS korumasını %80 indirime ek + %10 indirim. Show Less
19.99 TL
Tekil Hosting 19.99 TL
Tekil Hosting 19.99 TL
Hostinger firmasından Tekil hosting paketini 19.99 TL / aylık ödeyerek almanızı sağlayan promosyon kodu. SSL Sertifikası ve Cloudflare DDOS koruması fiyata dahildir.
Hostinger firmasından Tekil hosting paketini 19.99 TL / aylık ödeyerek almanızı sağlayan promosyon kodu. SSL Sertifikası ve Cloudflare DDOS koruması fiyata dahildir. Show Less
49.99 TL
Premium Hosting 49.99 TL
Premium Hosting 49.99 TL
Hostinger firmasından Tekil hosting paketini 49.99 TL ödeyerek almanızı sağlayan promosyon kodu.Domain + SSL Sertifikası ve Cloudflare DDOS koruması fiyata dahildir.
Hostinger firmasından Tekil hosting paketini 49.99 TL ödeyerek almanızı sağlayan promosyon kodu.Domain + SSL Sertifikası ve Cloudflare DDOS koruması fiyata dahildir. Show Less
$0.8
Cpanel Hosting $0.8
Cpanel kurulu hosting paketini, Ücretsiz domain + SSL sertifikası + DDOS koruması ile birlikte almanızı sağlayan kupon.
Cpanel kurulu hosting paketini, Ücretsiz domain + SSL sertifikası + DDOS koruması ile birlikte almanızı sağlayan kupon. Show Less
75% İndirim
Tüm Paketlerde 75% İndirim
Tüm Paketlerde 75% İndirim
Hostinger üzerinden aldığınız tüm paketlerde %70 indirime ek + %5 sepete ek indirim uygular.
Hostinger üzerinden aldığınız tüm paketlerde %70 indirime ek + %5 sepete ek indirim uygular. Show Less

Toplam İncelenen Site ve Forumlar

En güncel Hostinger kupon kodlarını toplamak için; forum sayfaları, firmaların Facebook sayfaları, yabancı bir çok kupon sitesi incelenerek kuponlar toplanmıştır.

9

Forum İncelendi

12

Web Site İncelendi

10

Twitter Sayfası Takip Ediliyor

Hostinger İndirim Kodu İle Neler Alınır?

Hostinger kuponu kullanarak:

  • Shared Hosting (Paylaşımlı Hosting)
  • Bulut Sunucu
  • WordPress Hosting 
  • VPS
  • Domain

 

Bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız. Yan tarafta verdiğim kaynakları incelemenizi tavsiye ederim.

Paylaşımlı hosting tüm kullanıcılar için (eticaret dahil) yeterli hizmeti alabileceğiniz fiyat/performans bir hosting türüdür. – Kaynak

Bulut Sunucu genellikle özel projeler için veya bir çok müşteriye hizmet eden firmalar için tüm kontrolün sizde olduğu sunucu kiralama hizmetidir. – Kaynak

WordPress Hosting, genel olarak paylaşımlı hosting ile aynı özelliklere sahip olmasının yanı sıra wordpress için özel olarak hazırlanmış hosting paketlerinden oluşur. – Kaynak

VPS hizmeti ise sunucularda oluşturulan küçük sanal sunucular diyebiliriz. Fiziksel bir ayrım olmadan sanal olarak size özel bir sunucu hizmeti diyebiliriz. – Kaynak

hostinger kupon kodu

Hostinger Hakkında

Kuruluş: 2004

Son zamanların en hızlı büyüyen köklü kuruluşlarından biri olan Hostinger 19 yılı aşkın bir süredir web barındırma pazarında bulunmakta. Hostinger bundan 2004 yılında basit bir web barındırma şirketi olarak başladı, ancak o zamandan beri paylaşımlı hosting, bayi hosting, alan barındırma, özel sunucular, bulut hosting, sanal özel sunucular, kurumsal hosting, ucuz web barındırma dahil olmak üzere bir çok alanda hizmet vermeye başladı.

178 ülkede hizmet veren Hostinger toplamda 29 milyon müşterisi bulunmaktadır. Hostinger, web sitenizin dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar ziyaretçilerinizin yakınında barındırılmasını sağlamak için stratejik olarak yerleştirilmiş 50’den fazla sunucu konumu sağlar. Bu, gecikmeyi azaltmaya ve içeriğin sitenizin ziyaretçilerine ulaşmasını hızlandırmaya yardımcı olur.

Hostinger Kupon Kodu SSS

Hostinger indirimleri ile ilgili merak edilenler

Bunun en temel sebebi ilk müşterilerine en uygun fiyatta hosting hizmeti vermek istemeleri. Başka bir nedende firmanın bazı sitelerin aktif ziyaretçi oranını kullanmak istemesi. Bunu yapmak için kullandıkları şey ise kuponlar. Kupon kullandığınızda hostinger sizin nereden geldiğinizi anlıyor ve site sahibini ödüllendiriyor.

Hayır, her yıl kupon kullanamazsınız. Bunun yerine size tavsiyem ilk alımlarda 12 ay yerine 24 -36 ay gibi seçenekleri kullanarak toplu alımlardaki indirimden ilk seferde faydalanmanız. 

Evet, tüm hosting firmalarından istediğiniz zaman sitenizi taşıyabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken site yedeklerini alıp başka bir hosting firmasından aldığınız hosting paneline sitenizi taşımak olacaktır. Güncel kampanyalar için sitemizin anasayfasını ziyaret etmenizi öneririm.

Bu arada Hostinger’den sitenizi taşımak için pek bir neden bulacağınızı sanmıyorum

Ne yazık ki mevcut kullanıcılar kampanyalardan faydalanamazlar. Bu kullanıcılara tavsiyem hostinger canlı desteğinden kendilerine özel bir indirim olup olmadığını sormaları olacaktır. Bazı durumlarda firmalar mevcut kullanıcıları için hediye çeki tarzında bir indirim sunabiliyorlar.

Hostinger kupon kodu kullanarak sahip olacaklarınız

Neden Hostinger?

Hızlı

Firma yapılan bir çok testte en hızlı hosting alt yapısına sahip olduğunu kanıtlamıştır.

Güvenli

Hostinger kupon kodu kullanarak size verdiği ömür boyu kullanabileceğiniz SSL sertifikası ile siteniz daha güvenli olacaktır.

Uygun Fiyat

İndirim kuponu ile piyasanın en uygun fiyatlı hosting paketlerini alabilirsiniz.

Hostinger Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

Firmanın paketlerinden projenize uygun olan   bir ürün seçilir. 

Bu ürün hosting ise size en uygun olan paketi seçip ürün ödeme sayfasına geçin.

Ödeme aşamasında “Kupon kodunuz var mı?” sorusuna tıklanıp yukarıda size sunduğumuz kuponlardan biri yazılır. İndirim sağlanmış olur.