Ücretsiz Domain Veren Hosting Şirketi Var mı?

Hostinginizi aldığınızda yanında + .com domaini ücretsiz veren hosting şirketi GODADDY firmasıdır.
Aşağıdaki kuponlardan birini veya GODADDY HOSTİNG KUPONU sayfasındaki (en güncel olan kuponlar bu sayfadadır) hosting kuponlarından birini kullanarak sizde hostinginizi aldığınızda ücretsiz olarak domaininizi almış olacaksınız.

Ücretsiz Domaini Nasıl Alırım?

1) İlk yapmanız gereken yukarda verdiğim sayfadaki kupona tıklayarak doğruca HOSTING sayfasına gitmek, aksi halde Godaddy.com sitesine direkt giderseniz ücretsiz domain kampanyasından faydalanamazsınız. Doğrudan godaddy firmasına gittiğinizde ücretsiz domaini vermemesinin mantığı kısaca şu; godaddy sizin firmayı bildiğinizi düşündüğünden ekstra bir kampanya yapma gereği duymuyor siz hostinginizi alırken. Ancak siz godaddy firmasını hiç bilmiyorsunuz varsayalım, işte o zaman sizi firmadan alışverişe çekmek için HOSTing alana Domain bedava kampanyası yapıyor. Bunuda kupon kullananlara sunuyor. Siz sadece o kupona tıkladığınızda çıkan URL de indirime ulaşabiliyorsunuz.

2) İkinci olarak kupon sayfasından alışverişe devam etmelisiniz. Zaten karşınıza alttaki resimdeki görüntü çıkacak.
hosting alanabedavadomain

Bundan sonraki aşama istediğiniz hostu seçmek olacak Godaddy hosting paketleri ile ilgili bilgi almak istiyorsanız Godaddy hosting sayfasını incelemenizi tavsiye ederim. Paketinizi seçtikten sonra karşınıza aşağıdaki alana benzer bir alan çıkacaktır. Burda istediğiniz domaini yazıp hosting paketinizle birlikte bedavaya alacaksınız.
ucretsizdomain“Ücretsiz alan adımı istemiyorum” linkine tıklarsanız domaininiz iptal edilecek sadece hosting paketini alacaksınız.