Ucuz Hosting Nasıl Alınır?

Bu yazımızda UCUZ HOSTİNG alma yolunu size anlatmaya çalışacağım. Host, bir sitenin tüm fiziksel ihtiyaçlarını karşılayan unsur olduğundan mütevellit önemli bir konumdadır. Bir sitenin hem SEO ile uyumlu çalışabilmesi, hem arama motorları tarafından sevilebilmesi, hem de kullanıcıların güvenirliğini sağlaması açısından host sunucularının fiziki şartları muhkem bir konumdadır. Site sahiplerinin en önem vermeleri gereken hususlardan biri de host firmalarıdır.
Bu, host firmalarının sunucularının;

    • fiziksel durumu
    • help desk sistemi
    • ticketlara verilen cevap süresi
    • etkin bir şekilde uptime hizmetlerinin gerçekçiliği gibi konular host firmaları için önem arz eden hususlardandır.

Milyonlarca web sitesinin binlerce host firmasında barındığı gerçeği göz önünde bulundurulursa, hem nitelik hem de nicelik bakımından host firmalarının önemi daha iyi anlaşılmaktadır.

Hostgator firması, internetin yaygınlaştığı geçtiğimiz on yıldaki dönemde Türkiye de aralarında olmak üzere birçok ülkede faaliyet göstermeye başlamıştır. Ucuz host almak isteyen kullanıcıların, webmasterların ve yeni bir proje ile web dünyasında yer almak isteyenlerin Hostgator firmasını tercih etmesi, en güvenli başlangıç adımlarından biridir. Host firmalarının sunucularının barındığı ortam ve verdikleri hizmet bakımından Hostgator, diğer tüm rakiplerine büyük bir fark atmış ve gerek sürekli zaman dilimlerinde uyguladığı kampanya ile gerekse daimi ucuz fiyatları ile her zaman webmasterlar için güvenilir bir host firması olmuştur.

Hostgator kupon kullanarak host almak isteyen kullanıcılar, host paketi, reseller paketi ve VDS gibi hizmetleri de çok uygun fiyata satın alabilmektedirler. Sınırsız Web Hosting servisi ve Sınırsız domain ekleme özelliği ile de kullanıcılarına iyi bir barınma hizmeti sağlayan Hostgator, aynı zamanda Türkçe olarak da hizmet vermektedir. Dedicated sunucular ile birlikte geniş bir ürün portföyü olan firmanın ucuz hosting hizmetinin yanı sıra destek servisi de bir hayli gelişmiş durumdadır.

Kısacası en güvenilir firmalardan biri Hostgator. Hem ulusal çapta hizmet vermesi hemde yıllardır bu sektör içinde olması tercih etmeniz için yeterli.

😯 EN ÖNEMLİ NOKTA!..
Hostgator firmasından alacağınız host aylık $0.01 gibi bir ücret bunun için kullanmanız gereken kod: 1month1cent veya ben aylık ödemem yıllık alacağım derseniz o zamanda en iyi hostgator hosting kuponu : newseasons